Somaalia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Somaalia kinnisvara müügikuulutusi.

Somaalias müüdav kinnisvara

Somaalia on Ida-Aafrika riik, mis asub Aafrika sarves. See piirneb Djibouti põhja pool, Etioopia läänes ja Kenya edelas.

Selle pealinn on Mogadishu.

Somaalia kinnisvaraturu olukord ei ole kodumaiste sõdade tõttu riigis alates 1991. aastast kerge, kuid sellest hoolimata on see Somaalia majanduse üks kasvavaid sektoreid.

Kui otsite Somaalias müügiks müüdavat kinnisvara, on kinnisvaraarenduse nõudluse võtmeteguriks soodne keskkonda tekitav poliitiline stabiilsus ja selle tulemusena on meelitanud välismaalasi ostma Somaalias müügiks mõeldud kinnisvara.

Tänu elamute ja korterite ning muude ruumide ehituse kasvule on sektoris mitmeid investeerimisvõimalusi.

Somaalias müügiks müüa soovivate isikute jaoks on rahu tagastamine ja föderaalvalitsuse moodustamine toonud majanduse stabiilsuse, mis tähendab, et piirkond on pikaajaliste investeeringute jaoks turvaline. Valitsus investeerib sellistesse infrastruktuuridesse nagu maanteed, raudteed, sadamad ja kommunikatsiooniteed.

Kõige huvitavamad linnad kinnisvaraturu ja Somaalias müüdavate kinnisvaraobjektide seisukohast on Berbera, Mogadishu ja Bosaso.

Berbera linn on tihedalt seotud oma kaubandusliku minevikuga ja linn on endiselt tuntud kui Aafrika sarve peamine sadam.

Mogadishu on pealinn, pakub Somaalias mitmeid võimalusi kinnisvara müügiks, kuid olukord ei ole veel kerge ja pakkumine ei ole väga lai.

 Bosaso on väga elav linn, kus elab umbes 700 000 inimest ja kasvab pidevalt.

Uued koolid ja infrastruktuur on ehitatud ning Dubai on panustanud miljoneid dollareid investeerides kohalikku lennujaama.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB